O Kempu Indiana

Areál kempu Indiana nabízí klidné přírodní zázemí pro nejrůznější využití a aktivity. V těsné blízkosti se nalézá významná turistická křižovatka „nultý rozcestník Turistických známek“.
V dolních partiích je dostatek parkovacích ploch pro osobní vozy, motocykly i karavany.
V těsném sousedství areálu jsou městské tenisové kurty a volejbalové hřiště.
V areálu nalezneme westernovou školu s muzeem bičů, rodinný hotel, dětské hřiště, divadelní amfiteátr La Skála a stanový kemp.

Kemp Indiana

Autor projektu kempu Indiana - je členem a zakladatelem Western Arts Clubu z.s., tedy spolku který se podílí na tvorbě westernových soutěží a nejrůznějších kulturních akcí. Spolek vznikl v roce 2003 jako pobočka WWAC - Wild West Arts Club USA. V začátcích se profiloval jako organizátor soutěží, zejména pak mezinárodní soutěže - Velké ceny Indiana Jonese v ovládání dlouhého biče, trikového lasování, ovládání westernového revolveru a v hodu nožem a sekerou. Pod záštítou spolek  organizoval  4 ročníky Evropských šampionátů v disciplínách ovládání dlouhého biče a v hodu nožem a sekerou. Dalších 6 ročníků M.E. v uvedených disciplínách pak organizoval samostatně.  V roce 2018 pořádal první oficiální Mistrovství světa v hodu nožem a sekerou na území ČR.  Krom toho spolek pořádal a pořádá nejrůznější divadelní představení, koncerty, akce pro děti - dětské dny, Hallowen, dětský jarmark, dny loutek,  festival Jesenického umění - JesArt - letos třetí ročník. Spolek taky vytváří originální horský kemp, který patří mezi nové turistické křižovatky a hostí návštěvníky z celé ČR a dalších zemí. Součástí kempu je taky muzeum bičů s jedinečnými exponáty. Kemp Indiana se neustále rozrůstá o nové stavby a příslušenství.