Stanový kemp Indiana

Stanový kemp Indiana disponuje 50 stanovými místy s možností zaparkování vozidla, většinou vedle stanového místa, či na přilehlých parkovacích plochách. V kempu Indiana je také možnost stání pro karavany. Na jaře 2021 připravujeme přípojky na elektro, vodu a odpadní výlevku.

Stanový kemp Indiana obklopuje areál westernové školy, soutěžních kolbišť, westernově laděného rodinného penzionu, divadla La Skála a dětského hřiště. Odtud je snadno pěšky přístupný po lesní pěšince, cca 40 metrů či po dřevěném schodišti, které vede od toalet a sprch a kuchyňky sloužících jako kempové zázemí.

Stanový kemp disponuje také samostatným vjezdem pro osobní automobily či motocykly.  V části kempu se dá snadno zaparkovat a postavit stan přímo vedle auta či motorky. Kemp je „rozvrstven“ v terénu samostatnými paloučky oddělenými jeden od druhého ozdobnými dřevinami. Takto je zajištěno větší soukromí ubytovaných. Kemp je celkově koncipován jako přírodní park. Ve vrcholových partiích naleznete dětský hrad, který slouží také dle potřeby jako přístřeší a několik indiánských tee pee, které lze taktéž pronajmout. Najdete tady také  ohniště  s lavicemi s možností večerního posezení s opékáním.

Z horních partií stanového kempu je krásný výhled na celý areál, okolí Rýmařova, Janovický zámek či Starou Ves. Tomu všemu vévodí nádherné panorama Jeseníků s Velkou kotlinou a hřebenem Vysoké hole. Z kempu Indiana vede značená turistická trasa na Novou Ves, a dále do hor hrubého Jeseníku. Pokud nemáte rádi „davovou“ turistiku, je pro Vás kemp Indiana ideálním řešením. Trek do hor může být prakticky nepoznamenán potkáváním civilizace, a to bez přehánění 80 kilometry čisté přírody, jaká nemá v ČR obdobu. Další turistické značení  Vás dovede k blízkým Rešovským vodopádům, na hrad Sovinec a dalším nádherným lokalitám, ze kterých spatříte výhledy na Šternberk, Uničov, Litovel, Olomouc a další místa ležící v oblasti úrodné Hané a Litovelského pomoraví.

Ceník:
Malý stan (1-3 osoby) 60 Kč/den
Velký stan (4 a více osob) 90 Kč/den
Stání auta 60 Kč/den
Stání motorky 50 Kč/den
Stání obytného automobilu 150 Kč/den

V areálu kempu i penzionu – přísný zákaz psů!

Penzion